Klub Młodzieżowy się prezentuje…

Na korytarzu pierwszego piętra Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej pojawiła się wystawa zdjęć ukazujących historię działalności młodzieży jaworzyńskiej. Na dwóch tablicach umieszczono prawie 70 opisanych zdjęć. Pierwsze pochodzą z sierpnia 2010 roku, z wyjazdu integracyjnego w Siennej. Ostatnie z pikniku Solidarności, który odbył się kilka dni temu.

Warto przyjść i zobaczyć jak spędzają wolny czas członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej i Klubu Młodzieżowego w Jaworzynie Śląskiej. Jeżeli jesteś osobą, która lubi ciekawe towarzystwo i nie cierpi nudy, to zapraszamy serdecznie do nas. Zakres działań jest bardzo szeroki. Organizujemy imprezy dla dzieci, pracujemy z seniorami, odwiedzaliśmy chorych w hospicjum w Świebodzicach. Nie zapominamy również o wspólnej zabawie na ogniskach, dyskotekach i wspólnych wyjazdach.

Opiekunami są Dagmara Wyłub – pracownik miejscowej biblioteki oraz Sebastian Grajaszek – nauczyciel matematyki w Gimnazjum. Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz przyłączyć się do nas, to przyjdź do biblioteki lub „zaczep” opiekunów w internecie na jednym z portali społecznościowych. Każda osoba jest dla nas ważna.

Zapraszamy do zobaczenia kilkunastu naszych zdjęć.