MRM w Świdnicy

Pikniki rodzinne i zabawianie dzieci stały się naszą domeną. Widać „sława” dotarła poza obszary gminne, ponieważ zostaliśmy zaproszeni/poproszeni o udział w pikniku rodzinnym służb mundurowych Powiatu Świdnickiego. Dla nas była to dodatkowa praca ale również okazja do promowania siebie, jak i całej Jaworzyny.

Na OSiR w Świdnicy było bardzo wiele osób, całe rodziny z dziećmi. Przygotowanych przez organizatorów atrakcji było bardzo wiele, a my byliśmy „jedną z nich”. Stanowiska przygotowane przez młodzież z Klubu Młodzieżowego oraz Młodzieżowej Rady Miejskiej przyciągnęły wielu chętnych. Rzut do tarczy na punkty, memo, konkurs znajomości znaków drogowych i oczywiście „darcie japy” były hitem na terenie świdnickiego stadionu. Jeden z naszych wolontariuszy – Jakub Pawlicki – przebrany został za Komisarza Lwa i razem z koleżankami wędrował po całym terenie wywołując na twarzach dzieci uśmiech. Wystarczy powiedzieć, że zdjęć z Komisarzem Lwem zrobiono kilkaset.

Grupa około dwudziestu młodych osób z Jaworzyny Śląskiej pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie, robiąc sobie przy okazji niezłą reklamę. Wiele osób zastanawiało się dlaczego grupa z Jaworzyny pomaga przy imprezie organizowanej w Świdnicy? Dla nas jest to tylko dodatkowa mobilizacja i pokazuje, że inni są zadowoleni z naszej pracy. Oby tak dalej!