Ognisko integracyjne

We wtorek 28 czerwca na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej przeżyliśmy miły letni wieczór. Naszą zabawę zaczęliśmy jednak dopiero po spotkaniu organizacyjnym przed Dniami Jaworzyny. Zgodnie z maksymą „najpierw praca potem przyjemności”.  Po ustaleniu spraw związanych z naszą częścią święta miasta przenieśliśmy się na stadion.

Nasze grillowanie  zaczęliśmy od „mokrej roboty” – wspólnymi siłami próbowaliśmy wyciągnąć piłeczkę z rury, wypełniając ją wodą. Do tego celu wykorzystaliśmy rury z Dnia Dziecka organizowanego na początku czerwca. W sumie można powiedzieć, że był to test. Chcieliśmy sprawdzić, czy można wypełnić rurę wodą. Niestety mimo ogromnych starań nie udało się. Wszyscy mokrzy, ale bardzo uśmiechnięci zasiedli do stołu biesiadnego. Każdy zaznaczył swoją kiełbaskę i można było je usmażyć. W oczekiwaniu na ucztę rozegraliśmy kilka meczy badmintona. Oprawą muzyczną zajmowali się  głównie panowie. Gitary poszły w ruch i zrobiło się muzycznie. Swój talent gitarowy zaprezentowała również Natalia i Magdalena.

Po wspólnie zjedzonym posiłku zorganizowaliśmy sobie Domino Day i zagraliśmy w „ziemniaka”. Cała zabawa skończyła się o godzinie 22 i wszyscy wrócili do domów w świetnych humorach. Warto podkreślić, że spotkanie odbyło się bez „towarzystwa” alkoholu. Mamy nadzieję, że dobra zabawa i wspólne zajęcia zachęcą inne młode osoby do przyłączenia się do nas. Więcej informacji można znaleźć na naszym profilu na portalu nasza klasa. Wystarczy znaleźć klasę mrm w gimnazjum i na bieżąco obserwować forum. Tam znajdują się wszelkie informacje związane z naszą działalnością.

One Response to Ognisko integracyjne

Dodaj komentarz