Bierzemy udział w projekcie

W ramach współpracy pomiędzy stowarzyszeniem Semper Avanti a radami młodzieży na Dolnym Śląsku organizowany jest projekt mający na celu wzmocnienie roli młodych ludzi w życiu gminy.  Jest to kolejna okazja do tego, aby zdobyć nowe umiejętności i wymienić się doświadczeniami ze swoimi rówieśnikami. Dodatkowym elementem zwiększającym atrakcyjność jest fakt, że jest to działanie międzynarodowe. W projekcie bierze udział grupa 100 młodych ludzi (50 z Polski i 50 z Danii). W polskiej reprezentacji znajdzie się dziesiątka z naszej gminy.

W ramach projektu będziemy…:

  • …brali udział w warsztatach w Żmigrodzie (19-23 sierpnia)
  • …przeprowadzali warsztaty w naszej gminie dla 30 osób
  • …brali udział w konferencji młodzieżowej służącej podsumowaniu wypracowanych rezultatów. Spotkanie odbędzie się w Danii w dniach 13-17 stycznia

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim i dlatego przez okres wakacji młodzież będzie uczestniczyła w kursie języka angielskiego prowadzonym przez panią Dagmarę Wyłub.

Wyjazd do Żmigrodu i do Sjolund w Danii nie jest jedynym, w którym będziemy uczestniczyć. O kolejnych napiszemy w późniejszym terminie.

Dodaj komentarz