Bal dla dzieci z okazji Halloween

W ostatni piątek na dużej sali ośrodka kultury odbył się drugi bal z okazji Halloween. Brały w nim udział przeróżne potwory i wiedźmy.  Było mnóstwo krwi i połamanych kości… No dobra – nie było kości:) Można powiedzieć, że tak naprawdę było bardzo dużo dzieci poprzebieranych za stwory przeróżnej maści. Przebrani byli również wolontariusze organizujący ten bal. Młodzież, skupiona w klubie młodzieżowym, przygotowała wiele atrakcji. Dzieci, które wzięły udział w tej zabawie, mogły bawić się wraz z wróżką Agatą i czarodziejem Patrykiem. Te, co szukały bardziej statycznej formy rozrywki, mogły namalować swojego duszka lub pokolorować wielkiego ducha. Uczestnicy zabawy mogli również skorzystać z okazji i usłyszeć od prawdziwych wróżek co ich czeka w przyszłości. Świecąca kula i karty tarota sprawiały, że wróżenie wyglądało bardzo realistycznie.

Nie zabrakło tradycyjnej atrakcji, czyli malowania twarzy. Cała zabawa trwała dwie godziny i sądząc po uśmiechach na twarzach dzieci, zakończyła się sukcesem. W trakcie balu rozdano nagrody w konkursie na najstraszniejszy plakat oraz najstraszniejszą minę.

W przygotowaniach i samym balu brało udział 25 wolontariuszy – młodych ludzi, którzy kolejny raz pokazali, że potrafią swój wolny czas poświęcić dla innych. Opiekę nad nimi sprawowała pani Dagmara Wyłub. W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy paniom Elżbiecie i Wiolecie Werbińskim(naszym wróżkom) za pomoc w trakcie balu. Kolejny straszny bal już za rok – serdecznie na niego zapraszamy!!!

 

Dodaj komentarz